Kontakt:  +420 605 372 879

Sortiment
Kde nás najdete
Kontakt
TRUHLÁŘSTVÍ
MIROSLAV DROZDEK

Hazlov 278
351 32 HAZLOV


Mobil: +420 605 372 879
www.truhlarstvi-drozdek.cz
m.drozdek@atlas.cz 
PO - PÁ     8:00 - 17:00
SO             8:00 - 12:00

Z důvodu častých montáží prosím nejprve o zavolání. DěkujiOtevírací doba
Kde nás najdete
Kde nás najdete
Truhlářství Miroslav Drozdek se nachazí v obci Hazlov, která leží mezi městy Aš a Cheb. Truhlářství Drozdek působí na trhu od roku 1992 a nabízí svým zákazníkům široký sortiment truhlářských výrobků z masivu a lamina na zakázku.
Z lamina vyrábím především skříně, komody, kuchyňské linky a různé bytové doplňky. Sortiment z masivu se skládá především ze vstupních dveří, Euro oken, Euro dveří a dalšího bytového nábytku (vestavěné skříně, komody, obývací stěny, ložnice, nábytky v dětských pokojích i ložnicích, sedací soupravy, stoly, TV i PC stolky, židle, atd.). Podnik dbá především na kvalitu, čímž zákazníkům zajišťuje jejich spokojenost, spolehlivost a jistotu provedení precizní práce. 

Cílem firmy je především poskytnou zákazníkům výrobky nejlepší kvality za příznivé ceny.

Truhlářství Drozdek preferuje osobní způsob prodeje, při kterém dochází k lepšímu a snazšímu pochopení veškerých individuálních požadavků zákazníka. Pro přesnější vyhotovení cenové nabídky je třeba se domluvit na sebemenších detailech a při vyhotovení výrobků s většími rozměry rovnou zmapovat jejich následné umístění, proto je osobní schůzka tou nejlepší volbou.